Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Nauka przez zabawę
29.10.2013 r., godz. 19.04

2013 X 24 - Uczniowie klasy II a i II b na wycieczce w Łomży i Drozdowie /Fot. JKUczniowie klasy II a i II b mieli okazję w Teatrze Lalki i Aktora w Łomży obejrzeć jedną z najpiękniejszych baśni pt. "Kopciuszek". Łomżyńska realizacja o sile szlachetności i miłości przeniesiona została w czasy współczesne, w realia świata mody i zabawy. Treść baśni pozostawiła u dzieci ślad w postaci wiary, że pewne postawy są dobre, inne złe, że pewne rzeczy w życiu są istotne, a inne nie, że pewne zachowania zostają nagrodzone, a za inne czeka kara. Spektakl wzbudził wiele emocji wśród oglądających.

Po przedstawieniu odbyły się krótkie zajęcia edukacyjne "Bliżej teatru", podczas których była zorganizowana zabawa głosem i ćwiczenia dykcji.

Atrakcją wycieczki było także zwiedzanie Muzeum Przyrody w Drozdowie. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem oglądali i słuchali ciekawostek związanych z życiem zwierząt żyjących w Narodowym Parku Biebrzańskim. Była to bardzo ciekawa lekcja przyrody.

oprac. RM, fot. JK, publ. GZ

 
 

 
Galeria zdjęć:
2013 X 24 - Uczniowie klasy II a i II b na wycieczce w Łomży i Drozdowie /Fot. JK 2013 X 24 - Uczniowie klasy II a i II b na wycieczce w Łomży i Drozdowie /Fot. JK 2013 X 24 - Uczniowie klasy II a i II b na wycieczce w Łomży i Drozdowie /Fot. JK 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Laboratoria Przyszłości
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.