Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Odżywiaj się zdrowo
20.12.2013 r., godz. 07.30

2013 XII 18 - Uczniowie z koła teatralnego Supełek przygotowali przedstawienie pt. Chcesz być zdrowy, jak ryba jedz owoce i warzywa /Fot. D. MocarskaUczniowie z koła teatralnego „Supełek” ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Zambrowie przygotowali przedstawienie pt. „Chcesz być zdrowy, jak ryba jedz owoce i warzywa”. Młodzi aktorzy recytowali wiersze dotyczące zdrowia oraz smacznych owoców i warzyw.

Na scenie pan doktor Zdrówko zwrócił uwagę na zdrowe posiłki i cenne witaminki. Witaminki podkreśliły fakt, że pełnią ważną funkcję w organizmie. Zwiększają one odporność, poprawiają koloryt skóry, pomagają w przemianie energii, białka i tłuszczu.

Uczestnicy inscenizacji przygotowali także zagadki, które bardzo podobały się oglądającym dzieciom i nauczycielom. Za poprawną odpowiedź każdy otrzymał nagrodę- smaczny owoc lub warzywo.

Przedstawienie przygotowała nauczycielka SP3 Dorota Mocarska. Jego celem było zachęcenie wszystkich do prowadzenia zdrowego trybu życia, a w szczególności do tego, aby jeść dużo owoców i warzyw, które są źródłem cennych witamin.

oprac. i fot. DM, publ. GZ

 
 

 
Galeria zdjęć:
2013 XII 18 - Uczniowie z koła teatralnego Supełek przygotowali przedstawienie pt. Chcesz być zdrowy, jak ryba jedz owoce i warzywa /Fot. D. Mocarska 2013 XII 18 - Uczniowie z koła teatralnego Supełek przygotowali przedstawienie pt. Chcesz być zdrowy, jak ryba jedz owoce i warzywa /Fot. D. Mocarska 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Laboratoria Przyszłości
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.