Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
„Bezpieczni i modni” - wakacje 2014
25.06.2014 r., godz. 11.15

2014 VI 24 - dwa zespoły teatralne przygotowały przedstawienie o bezpieczeństwie i zabawie w czasie wakacji /Fot. E. BileckaOstatni tydzień nauki szkolnej to nie tylko czas wystawiania ocen i wypisywania świadectw uczniom. To także doskonała okazja, by przypomnieć dzieciom, jak zdrowo i bezpiecznie spędzić dwa miesiące wakacji.

Z tej właśnie okazji dwa zespoły teatralne z naszej szkoły połączyły siły i przygotowały przedstawienie o bezpieczeństwie i zabawie. Spektakl, pomyślany jako pokaz wakacyjnej mody, pozwolił przypomnieć dzieciom, jak należy zachowywać się na plaży i w lesie, w gospodarstwie rolnym czy na łące. Młodzi aktorzy zaprezentowali także stroje, jakie należy zakładać, spędzając wakacje w różnych miejscach.

Było kolorowo, zabawnie i pouczająco. Miejmy nadzieję, że wskazówki zostaną zapamiętane, a wszystkie dzieci zdrowe i szczęśliwe wraca do szkoły we wrześniu.

oprac. EB, fot. IB, publ. GZ

 
 

 
Galeria zdjęć:
2014 VI 24 - dwa zespoły teatralne przygotowały przedstawienie o bezpieczeństwie i zabawie w czasie wakacji /Fot. E. Bilecka 2014 VI 24 - dwa zespoły teatralne przygotowały przedstawienie o bezpieczeństwie i zabawie w czasie wakacji /Fot. E. Bilecka 2014 VI 24 - dwa zespoły teatralne przygotowały przedstawienie o bezpieczeństwie i zabawie w czasie wakacji /Fot. E. Bilecka 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Blog sieć 11 - Cyfrowa Szkoła
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.