Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Rok Szkoły w Ruchu
25.06.2014 r., godz. 11.10

W roku szkolnym 2013/2014 Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło ogólnopolską akcję „Ćwiczyć każdy może” organizowaną w ramach Roku Szkoły w Ruchu.

Nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej i nauczyciele wychowania fizycznego naszej szkoły wzięli udział w tejże akcji. Podjęli działania na rzecz promowania aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży. Należało przeprowadzić zajęcia z 5 przedstawionych obszarów i udokumentować je.

Nauczyciele wychowania fizycznego przeprowadzili lekcje wychowania fizycznego z zakresu koszykówki i piłki nożnej, a także zajęcia pozalekcyjne na ściance wspinaczkowej, na pływalni i zajęcia sportowe na lodowisku. Natomiast nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej przeprowadziły imprezę rekreacyjno – sportową „Najpiękniejsze chwile z Babcią i Dziadkiem”. Przeprowadzone zajęcia cieszyły się wielkim zainteresowaniem wśród uczniów i ich rodzin, a także zostały docenione przez organizatorów akcji i szkoła otrzymała tablicę pamiątkową „Szkoła w Ruchu”.

oprac. RM, publ. GZ

 
 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Blog sieć 11 - Cyfrowa Szkoła
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.