Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Trójka w XIV Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
09.01.2006 r., godz. 14.20

Wolontariusze z naszej szkoły kwestują na ulicach pod opieką pedagoga /Fot. Grzegorz Zawistowski8 stycznia 2006 r. po raz kolejny zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Był to XIV Finał tej ogólnopolskiej akcji. W tym roku pieniądze zebrane podczas kwesty będą przeznaczone na zakup sprzętu ratującego życie dzieciom poszkodowanym w wypadkach drogowych oraz na naukę pierwszej pomocy.

W akcji o tak szczytnym celu nie zabrakło uczniów naszej szkoły. Chętnie wzięli udział w loterii organizowanej przez zambrowski Sztab WOŚP, kupując 200 losów, a tym samym wzbogacając konto akcji o 400 zł. Samorząd Uczniowski zorganizował też 6 stycznia w szkole zbiórkę pieniędzy. Dzieci z Trójki zebrały 114,54 zł.

8 stycznia, podczas Wielkiego Finału, wolontariuszy z naszej szkoły można było spotkać na ulicach miasta. Mimo dokuczliwego mrozu chętnie kwestowali, namawiając mieszkańców miasta do wsparcia finansowego akcji.

Biorąc udział w XIV Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uczniowie naszej szkoły po raz kolejny dowiedli, że nie są obojętni na los swoich rówieśników, a sprawa umiejętnego niesienia pomocy w nagłych wypadkach jest według nich niezwykle ważna.

Opiekun SU - Emilia Bilecka

 
 

 
Galeria zdjęć:
Wolontariusze z naszej szkoły kwestują na ulicach pod opieką pedagoga /Fot. Grzegorz Zawistowski Wolontariusze WOŚP z naszej szkoły z opiekunką SU /Fot. Grzegorz Zawistowski 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Blog sieć 11 - Cyfrowa Szkoła
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.