Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Bezpieczne ferie
15.01.2015 r., godz. 15.16

Po raz kolejny pod takim hasłem w szkołach podstawowych policjanci z Zambrowa przeprowadzają spotkania z dziećmi. Mundurowi przestrzegają o zagrożeniach, z którymi mogą spotkać się najmłodsi w czasie zbliżających się ferii zimowych.

14 stycznia 2015 r. w Szkole Podstawowej Nr 3 swoje rady dotyczące bezpieczeństwa w czasie ferii zimowych uczniom klas I-III przekazywały: st. sierż. Agnieszka Predko oraz st. tech. Ewa Selerowska z ZPKNiP z Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie.

Podczas spotkania panie przekazały uczniom najważniejsze zasady zachowania bezpieczeństwa w czasie ferii zimowych. Uczniowie klas I - III dowiedzieli się m.in. jak bezpiecznie bawić się podczas zabaw zimowych, co robić, gdy do naszych drzwi puka ktoś nieznajomy. Policjantka radziła jak zachowywać się w sytuacji zagrożenia. Dzieci dowiedziały się kogo mogą poprosić o pomoc, pod jakie numery dzwonić i jakie informacje podać oficerowi dyżurnemu.

Udzielane przez panie policjantki bardzo praktyczne informacje i wskazówki zaciekawiły dzieci, które chętnie zadawały pytania i aktywnie brały udział w spotkaniu. Wszyscy uczniowie klas I - III otrzymali karty pracy do uzupełnienia na wyżej wymieniony temat.

tekst BK, publ. GZ

 
 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Blog sieć 11 - Cyfrowa Szkoła
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.