Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
VIII Zambrowski Festiwal Koszykówki Orkan Cup - wyniki
02.06.2015 r., godz. 23.30

2015 V 29-31 - VIII Zambrowski Festiwal Koszykówki Orkan Cup /Fot. Ł. Całko - Portal Zambrow.orgW dniach 29 - 31 maja odbywał się VIII Zambrowski Festiwal Koszykówki ORKAN CUP organizowany przez UKS Orkan funkcjonujący przy naszej szkole, UKS Iskra działający przy SP4 oraz Urząd Miasta Zambrów.

W trzydniowej rywalizacji udział wzięło aż 20 drużyn. Mecze rozgrywane były w halach sportowych Miejskiego Gimnazjum Nr 1 i Szkoły Podstawowej Nr 4.

Wyniki wszystkich spotkań:

Dziewczęta:
:: UKS Trops Kartuzy – UKS Orkan Zambrów 73:17
:: UKS Basket 47 Białystok – UKS 7 Sopot 28:37
:: UKS Ursus Warszawa – UKS Jedynka Łapy 47:20
:: UKS Jedynka Nidzica – LA Basket Warszawa 6:24
:: UKS Orkan Zambrów – UKS Ursus Warszawa 28:37
:: UKS 7 Sopot – MUKS Piaseczno 13:51
:: UKS Trops Kartuzy – UKS Cztery-Trzy Lublin 55:6
:: UKS Basket Białystok – LA Basket Warszawa 25:30
:: UKS Jedynka Łapy – UKS Cztery-Trzy Lublin 14:34
:: UKS Jedynka Nidzica – MUKS Piaseczno 8:53
:: LA Basket Warszawa – UKS 7 Sopot 38:19
:: UKS Cztery-Trzy Lublin – UKS Ursus Warszawa 14:28
:: UKS Basket 47 Białystok – MUKS Piaseczno 11:66
:: UKS Orkan Zambrów – UKS Jedynka Łapy 26:11
:: UKS Jedynka Nidzica – UKS 7 Sopot 24:10
:: UKS Trops Kartuzy – UKS Ursus Warszawa 42:13
:: UKS Orkan Zambrów – UKS Cztery-Trzy Lublin 16:8
:: MUKS Piaseczno – LA Basket Warszawa 65:28
:: UKS Jedynka Łapy – UKS Trops Kartuzy 10:58
:: UKS Basket 47 Białystok – UKS Jedynka Nidzica 18:20
:: Ursus Warszawa – MUKS Piaseczno 3:79
:: UKS Jedynka Łapy – UKS Basket 47 Białystok 7:45
:: UKS Orkan Zambrów – UKS Cztery-Trzy Lublin 18:12
:: LA Basket Warszawa – Ursus Warszawa 31:13
:: UKS Trops Kartuzy – MUKS Piaseczno 23:31
:: UKS Jedynka Nidzica – UKS 7 Sopot 8:21

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
I – MUKS Piaseczno
II – UKS Trops Kartuzy
III – LA Basket Warszawa
IV – Ursus Warszawa
V – UKS 7 Sopot
VI – UKS Jedynka Nidzica
VII – UKS Orkan Zambrów
VIII – UKS Cztery-Trzy Lublin
IX – UKS Basket 47 Białystok
X – UKS Jedynka Łapy

Najlepsza piątka turnieju:
1. Natalia Donica – LA Basket Warszawa
2. Patrycja Kozarzewska – Ursus Warszawa
3. Agata Zaborowska – UKS Trops Kartuzy
4. Weronika Kassin – UKS 7 Sopot
5. Eda Balkan – MUKS Piaseczno

Najlepsze zawodniczki w poszczególnych drużynach:
1. Patrycja Kisiel – UKS Basket 47 Białystok
2. Nella Waszczak – UKS Jedynka Nidzica
3. Sandra Brzozowska – UKS Jedynka Łapy
4. Kamila Jędrzejowska – MUKS Piaseczno
5. Oliwia Zawadka – LA Basket Warszawa
6. Hanna Lewczuk – Ursus Warszawa
7. Antonina Machola – UKS Trops Kartuzy
8. Natalia Biecicka – UKS Orkan Zambrów
9. Natalia Sibiga – UKS 7 Sopot
10. Karolina Spytek – UKS Cztery-Trzy Lublin

Chłopcy:
:: UKS Iskra Zambrów – UKS Orkan Zambrów 17:20
:: UKS Basket 47 Białystok – UKS Orbita Zambrów 36:18
:: UKS Jedynka Łapy – UKS Orkan Zambrów 14:10
:: UKS Basket 47 Białystok – Żubry Białystok 42:15
:: LA Basket Warszawa – UKS Iskra Zambrów 6:38
:: KS As Mrągowo – Żorska Akademia Koszykówki 15:49
:: UKS Jedynka Łapy – UKS Cztery-Trzy Lublin 9:18
:: Żorska Akademia Koszykówki – UKS Orbita Zambrów 40:9
:: LA Basket Warszawa – UKS Cztery-Trzy Lublin 30:27
:: Żubry Białystok – KS As Mrągowo 39:20
:: LA Basket Warszawa – UKS Jedynka Łapy 51:18
:: Żubry Białystok – UKS Orbita Zambrów 18:15
:: UKS Orkan Zambrów – UKS Cztery-Trzy Lublin 9:22
:: UKS Basket 47 Białystok – KS As Mrągowo 43:12
:: UKS Iskra Zambrów – UKS Jedynka Łapy 10:15
:: Żorska Akademia Koszykówki – Żubry Białystok 49:12
:: UKS Orkan Zambrów – LA Basket Warszawa 13:28
:: KS As Mrągowo – UKS Orbita Zambrów 31:22
:: UKS Iskra Zambrów – UKS Cztery-Trzy Lublin 14:33
:: UKS Basket 47 Białystok – Żorska Akademia Koszykówki 29:28
:: UKS Basket 47 Białystok – UKS Cztery Trzy Lublin 45:35
:: UKS Iskra Zambrów – UKS Orbita Zambrów 3:28
:: UKS Orkan Zambrów – KS As Mrągowo 18:13
:: UKS Żubry Białystok – UKS Jedynka Łapy 22:2
:: Żorska Akademia Koszykówki – UKS Cztery-Trzy Lublin 31:23
:: LA Basket Warszawa – UKS Basket 47 Białystok 41:37

Klasyfikacja końcowa chłopców:
I – LA Basket Warszawa
II – UKS Basket 47 Białystok
III – Żorska Akademia Koszykówki
IV – UKS Cztery-Trzy Lublin
V – UKS Żubry Białystok
VI – UKS Jedynka Łapy
VII – UKS Orkan Zambrów
VIII – KS As Mrągowo
IX – UKS Orbita Zambrów
X – UKS Iskra Zambrów

Najlepsza piątka turnieju:
1. Filip Maciejewski – Żorska Akademia Koszykówki
2. Janek Wachowicz – UKS Cztery-Trzy Lublin
3. Jakub Jenorowski – UKS Żubry Białystok
4. Szymon Chrzanowski – UKS Basket 47 Białystok
5. Tymon Pepławski – LA Basket Warszawa

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych drużynach:
1. Bartek Czerpak – UKS Basket 47 Białystok
2. Oliwier Kozłowski – Żorska Akademia Koszykówki
3. Jakub Kulwicki – UKS Jedynka Łapy
4. Igor Magdziński – KS As Mrągowo
5. Szymon Kasprzak – LA Basket Warszawa
6. Grzegorz Pietraszko – UKS Żubry Białystok
7. Marcel Plona – UKS Iskra Zambrów
8. Maciej Makowski – UKS Orkan Zambrów
9. Jakub Zubkowicz – UKS Orbita Zambrów
10. Marcel Skiba – UKS Cztery-Trzy Lublin

Na zakończenie burmistrz Kazimierz Dąbrowski, prezes ZCiW Stefan Piszczatowski, prezes UKS Orkan Joanna Kozłowska, dyrektor SP3 Bożena Przeździecka, dyrektor SP4 Ryszard Świderski i dyrektor MG1 Ryszard Ogrodnik wręczyli wszystkim zespołom puchary.

Więcej informacji i zdjęć w reportażach na Zambrowskim Portalu www.zambrow.org:
- Pierwszy dzień VIII Zambrowskiego Festiwalu Koszykówki Orkan Cup [wyniki+foto]
- Drugi dzień VIII Zambrowskiego Festiwalu Koszykówki Orkan Cup [wyniki+foto]
- Turniej Koszykówki ORKAN CUP zakończony [wyniki+foto+video]

tekst GZ, foto Zambrow.org, publ. GZ

 
 

 
Galeria zdjęć:
2015 V 29-31 - VIII Zambrowski Festiwal Koszykówki Orkan Cup /Fot. Ł. Całko - Portal Zambrow.org 2015 V 29-31 - VIII Zambrowski Festiwal Koszykówki Orkan Cup /Fot. Ł. Całko - Portal Zambrow.org 2015 V 29-31 - VIII Zambrowski Festiwal Koszykówki Orkan Cup /Fot. Ł. Całko - Portal Zambrow.org 
2015 V 29-31 - VIII Zambrowski Festiwal Koszykówki Orkan Cup /Fot. Ł. Całko - Portal Zambrow.org 2015 V 29-31 - VIII Zambrowski Festiwal Koszykówki Orkan Cup /Fot. Ł. Całko - Portal Zambrow.org 2015 V 29-31 - VIII Zambrowski Festiwal Koszykówki Orkan Cup /Fot. Ł. Całko - Portal Zambrow.org 
2015 V 29-31 - VIII Zambrowski Festiwal Koszykówki Orkan Cup /Fot. Ł. Całko - Portal Zambrow.org 2015 V 29-31 - VIII Zambrowski Festiwal Koszykówki Orkan Cup /Fot. Ł. Całko - Portal Zambrow.org 2015 V 29-31 - VIII Zambrowski Festiwal Koszykówki Orkan Cup /Fot. Ł. Całko - Portal Zambrow.org 
2015 V 29-31 - VIII Zambrowski Festiwal Koszykówki Orkan Cup /Fot. Ł. Całko - Portal Zambrow.org 2015 V 29-31 - VIII Zambrowski Festiwal Koszykówki Orkan Cup /Fot. Ł. Całko - Portal Zambrow.org 2015 V 29-31 - VIII Zambrowski Festiwal Koszykówki Orkan Cup /Fot. Ł. Całko - Portal Zambrow.org 
2015 V 29-31 - VIII Zambrowski Festiwal Koszykówki Orkan Cup /Fot. Ł. Całko - Portal Zambrow.org 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Blog sieć 11 - Cyfrowa Szkoła
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.