Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Sukces uczennicy naszej szkoły - I miejsce w Polsce
13.04.2016 r., godz. 07.40

2016 IV - Natalia Bielicka, uczennica klasy V a zajęła I miejsce w ogólnopolskim konkursie na artykuł /Fot. E. BileckaNatalia Bielicka, uczennica klasy V a Szkoły Podstawej Nr 3 w Zambrowie zajęła I miejsce w ogólnopolskim konkursie na artykuł pt. "Moja wymarzona wycieczka na motocyklu", ogłoszonym przez internetową platformę Junior Media.

Natalia jest redaktorką szkolnej gazety "Wieści Trójki". Jury konkursowe najwyżej oceniło napisaną przez nią zabawną historyjkę opowiadającą o tym, gdzie, z kim i dlaczego chciałaby spędzić swój jeden dzień na motocyklu. Jurorów ujęła oryginalność wypowiedzi i poczucie humoru autorki. Zwyciężczyni otrzymała atrakcyjne nagrody rzeczowe, między innymi książkę wydawnictwa Prószyński i S-ka zatytułowaną „Jak zbudować motocykl?”. Nagrodę wręczyła pani Dyrektor Bożena Przeździecka. Życzymy młodej redaktorce dalszych sukcesów w pisaniu!

Oto zwycięska praca.

Wymarzona wycieczka na motocyklu Natalii.

Jednym z moich najskrytszych marzeń jest przejażdżka na prawdziwym motocyklu. Samotna wyprawa byłaby nieciekawa, więc chętnie wybrałabym się z moimi najlepszymi przyjaciółkami Julką i Wiktorią. Podróż po Europie byłaby lekką przesadą (Ile by to musiało trwać!), więc pomyślałam o zwiedzaniu pięknych miejsc w Polsce. Na początek pojechałabym do jednego z moich ulubionych miast, a mianowicie Łomży. Posiedziałabym tam z dziewczynami na ławeczce z panią Hanką Bielicką. Po kilku godzinach wyruszyłabym do Warszawy na zlot motocyklowy. Pochwaliłabym się swoją maszyną innym wielbicielom motocykli! Myślę, że taką krótką przygodę zachowałabym w pamięci na długo. Tylko czekać, aż marzenie się spełni!

tekst KP, IB, foto EB, publ. GZ

 
 

 
Galeria zdjęć:
2016 IV - Natalia Bielicka, uczennica klasy V a zajęła I miejsce w ogólnopolskim konkursie na artykuł /Fot. E. Bilecka 2016 IV - Natalia Bielicka, uczennica klasy V a zajęła I miejsce w ogólnopolskim konkursie na artykuł /Fot. E. Bilecka 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Blog sieć 11 - Cyfrowa Szkoła
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.