Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
IX Zambrowskim Festiwalu Koszykówki ORKAN CUP
31.05.2016 r., godz. 20.00

2016 V 27 - 29 - IX Zambrowski Festiwal Koszykówki Orkan Cup /Fot. Portal Zambrow.orgOd piątku (27 maja) do niedzieli (29 maja) w hali sportowej Miejskiego Gimnazjum Nr 1 oraz Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zambrowie rozgrywany był IX Zambrowski Festiwal Koszykówki ORKAN CUP.

Głównym organizatorem turnieju był Uczniowski Klub Sportowy Orkan funkcjonujący przy Szkole Podstawowej nr 3 w Zambrowie.

W trzydniowej rywalizacji brało udział 18 drużyn. W kategorii dziewcząt rywalizowały: Trops Kartuzy, MUKS Piaseczno, BAT Sierakowice, Iskra Konstantynów, SKS 12 Warszawa, AZS UMCS-MUKS 30 Lublin i gospodynie – Orbita Zambrów i UKS Orkan Zambrów.

W kategorii chłopców: Żubry Białystok, UKS Mińsk Mazowiecki, BC Sabonis (Litwa), Skierniewice, BC Druskienniki (Litwa), BC Kłajpeda (Litwa), MUKS Piaseczno i trzy zespoły gospodarzy – Orbita Zambrów, UKS Iskra Zambrów i UKS Orkan Zambrów.

Dziewczęta:

Wyniki wszystkich spotkań:
:: UKS Orkan Zambrów – BAT Sierakowice 22:33
:: Orbita Zambrów – Trops Kartuzy 10-82
:: Iskra Konstantynów – UKS Orkan Zambrów 6-29
:: Orbita Zambrów – MUKS Piaseczno 22:40
:: BAT Sierakowice – SKS 12 Warszawa 40:8
:: Trops Kartuzy – AZS UMCS-MUKS 30 Lublin 56:5
:: Iskra Konstantynów – SKS 12 Warszawa 15:19
:: AZS UMCS-MUKS 30 Lublin – MUKS Piaseczno 31:35
:: UKS Orkan Zambrów – SKS 12 Warszawa 9:13
:: Trops Kartuzy – MUKS Piaseczno 51:7
:: BAT Sierakowice – Iskra Konstantynów 73:4
:: Orbita Zambrów – AZS UMCS-MUKS 30 Lublin 15:26
:: BAT Sierakowice – MUKS Piaseczno 37:16
:: SKS 12 Warszawa – Trops Kartuzy 6:46
:: UKS Orkan Zambrów – Orbita Zambrów 25:10
:: Iskra Konstantynów – AZS UMCS-MUKS 30 Lublin 9:33
:: SKS 12 Warszawa – MUKS Piaseczno 40:27
:: UKS Orkan Zambrów – AZS UMCS-MUKS 30 Lublin 25:8
:: Iskra Konstantynów – Orbita Zambrów 13:26
:: BAT Sierakowice – SKS 12 Warszawa 36:16
:: Trops Kartuzy – MUKS Piaseczno 42:9
:: UKS Orkan Zambrów – Iskra Konstantynów 21:9
:: AZS UMCS-MUKS 30 Lublin – Orbita Zambrów 27:9
:: BAT Sierakowice – Trops Kartuzy 19:33

Klasyfikacja końcowa:
:: I miejsce – Trops Kartuzy
:: II miejsce - BAT Sierakowice
:: III miejsce - SKS 12 Warszawa
:: IV miejsce - MUKS Piaseczno
:: V miejsce - UKS Orkan Zambrów
:: VI miejsce - AZS UMCS-MUKS 30 Lublin
:: VII miejsce - Orbita Zambrów
:: VIII miejsce - Iskra Konstantynów

Najlepsza piątka turnieju:
1. Cynatia Formela (Kartuzy)
2. Anna Majkowska (Sierakowice)
3. Wiktoria Chisman (Warszawa)
4. Natalia Bielicka (Orkan Zambrów)
5. Ola Romanowska (Piaseczno)

Najlepsze zawodniczki w poszczególnych drużynach:
1. Agata Gilmajster (BAT Sierakowice)
2. Klaudia Świątek (Iskra Konstantynów)
3. Natalia Brewczuk (SKS 12 Warszawa)
4. Ola Romanowska (MUKS Piaseczno)
5. Julia Frankowska (Trops Kartuzy)
6. Wiktoria Kusiak (AZS UMCS-MUKS 30 Lublin)
7. Julia Stańczyk (Orbita Zambrów)
8. Wanessa Rybicka (Orkan Zambrów)

Chłopcy:

Wyniki wszystkich spotkań:
:: Iskra Zambrów – Orkan Zambrów 18:35
:: Skierniewice – Orbita Zambrów 68:12
:: Żubry Białystok – Orkan Zambrów 40:36
:: MUKS Piaseczno – Orbita Zambrów 39:17
:: UKS Mińsk Mazowiecki – Iskra Zambrów 30:25
:: Skierniewice – BC Kłajpeda 25:53
:: BS Sabonis – Żubry Białystok 54:16
:: MUKS Piaseczno – BC Druskienniki 26:36
:: UKS Mińsk Mazowiecki – 9:63
:: MUKS Piaseczno -BC Druskienniki 26:36
:: Iskra Zambrów – BC Sabonis 11:70
:: Orbita Zambrów – BC Kłajpeda 10:60
:: Orkan Zambrów – Mińsk Mazowiecki 40:23
:: MUKS Piaseczno – Skierniewice 9:47
:: Żubry Białystok – Iskra Zambrów 34:24
:: BC Druskienniki – Orbita Zambrów 53:8
:: Orkan Zambrów – BC Sabonis 24:43
:: MUKS Piaseczno – BC Kłajpeda 12:69
:: Żubry Białystok – Mińsk Mazowiecki 39:21
:: Skierniewice – BC Druskienniki 37:38
:: BC Sabonis – BC Druskienniki 46:21
:: BC Kłajpeda – Żubry Białystok 70:9
:: Iskra Zambrów – Orbita Zambrów 9:25
:: Mińsk Mazowiecki – MUKS Piaseczno 8:21
:: Orkan Zambrów – Skierniewice 28:59
:: BC Druskienniki – Żubry Białystok 60:23
:: BC Kłajpeda - BC Sabonis 42:35

Klasyfikacja końcowa:
:: I miejsce - BC Kłajpeda
:: II miejsce - BC Sabonis
:: III miejsce - BC Druskienniki
:: IV miejsce - Żubry Białystok
:: V miejsce - Skierniewice
:: VI miejsce - Orkan Zambrów
:: VII miejsce - MUKS Piaseczno
:: VIII miejsce - UKS Mińsk Mazowiecki
:: IX miejsce - Orbita Zambrów
:: X miejsce - Iskra Zambrów

Najlepsza piątka turnieju:
1. Vytaytas Zygas (BC Kłajpeda)
2. Mateusz Zaręba (Skierniewice)
3. Edgonos Pilybos (BC Kłajpeda)
4. Matas Jakubaskas (BC Druskienniki)
5. Patryk Zadykowicz (Żubry Białystok)

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych drużynach:
1. Marcel Plona (Iskra Zambrów)
2. Michał Babińczuk (Żubry Białystok)
3. Karol Szęszoł (UKS Mińsk Mazowiecki)
4. Motijus Pauliukevkius (BC Sabonis)
5. Kamil Bieliński (Skierniewice)
6. Aistis Lukasevicius (BC Druskienniki)
7. Jakub Kołomyjski (Orbita Zambrów)
8. Oliwer Jary (Orkan Zambrów)
9. Mantas Ovelingos (BC Kłajpeda)
10. Szymon Kunicki (MUKS Piaseczno)

Polecamy (więcej zdjęć):
::Zambrow.org - Orkan Cup zakończony [foto+video]
::Zambrow.org - Festiwal Koszykówki ORKAN CUP po raz dziewiąty w Zambrowie [foto]

Tekst i foto Zambrow.org, publ. GZ

 
 

 
Galeria zdjęć:
2016 V 27 - 29 - IX Zambrowski Festiwal Koszykówki Orkan Cup /Fot. Portal Zambrow.org 2016 V 27 - 29 - IX Zambrowski Festiwal Koszykówki Orkan Cup /Fot. Portal Zambrow.org 2016 V 27 - 29 - IX Zambrowski Festiwal Koszykówki Orkan Cup /Fot. Portal Zambrow.org 
2016 V 27 - 29 - IX Zambrowski Festiwal Koszykówki Orkan Cup /Fot. Portal Zambrow.org 2016 V 27 - 29 - IX Zambrowski Festiwal Koszykówki Orkan Cup /Fot. Portal Zambrow.org 2016 V 27 - 29 - IX Zambrowski Festiwal Koszykówki Orkan Cup /Fot. Portal Zambrow.org 
2016 V 27 - 29 - IX Zambrowski Festiwal Koszykówki Orkan Cup /Fot. Portal Zambrow.org 2016 V 27 - 29 - IX Zambrowski Festiwal Koszykówki Orkan Cup /Fot. Portal Zambrow.org 2016 V 27 - 29 - IX Zambrowski Festiwal Koszykówki Orkan Cup /Fot. Portal Zambrow.org 
2016 V 27 - 29 - IX Zambrowski Festiwal Koszykówki Orkan Cup /Fot. Portal Zambrow.org 2016 V 27 - 29 - IX Zambrowski Festiwal Koszykówki Orkan Cup /Fot. Portal Zambrow.org 2016 V 27 - 29 - IX Zambrowski Festiwal Koszykówki Orkan Cup /Fot. Portal Zambrow.org 
2016 V 27 - 29 - IX Zambrowski Festiwal Koszykówki Orkan Cup /Fot. Portal Zambrow.org 2016 V 27 - 29 - IX Zambrowski Festiwal Koszykówki Orkan Cup /Fot. Portal Zambrow.org 2016 V 27 - 29 - IX Zambrowski Festiwal Koszykówki Orkan Cup /Fot. Portal Zambrow.org 
2016 V 27 - 29 - IX Zambrowski Festiwal Koszykówki Orkan Cup /Fot. Portal Zambrow.org 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Blog sieć 11 - Cyfrowa Szkoła
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.