Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


Aktualności » Podgląd artykułu
 
Wiosna, cieplejszy wieje wiatr, wiosna…
22.03.2017 r., godz. 18.00

2017 III 21 - pierwszy dzień wiosny w SP3 / Fot. E. BileckaDzisiaj wiele osób takimi słowami z piosenki zespołu Skaldowie witało pierwszy dzień wiosny. Co prawda o cieplejszym wietrze o poranku można było tylko pomarzyć, ale nie zepsuło to radości z powodu nadejścia wiosny.

W Szkole Podstawowej nr 3 od rana na korytarzach było niezwykle kolorowo. Jak na pierwszy dzień wiosny przystało, dominowały różne odcienie zieleni i żółci, które najbardziej kojarzą się z tą właśnie porą roku. Najradośniej było jednak podczas Wiosennego Pokazu Mody zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski.

Na „wybiegu” na sali gimnastycznej pojawili się przedstawiciele wszystkich klas,. Modelki i modele zaprezentowali własne wizje wiosennych kreacji. Były kwiaty, kapelusze, zwiewne, tiulowe sukienki oraz okulary przeciwsłoneczne, choć słońce nie pojawiło się ani na chwilę. Każdej prezentacji towarzyszyły gromkie brawa i okrzyki zachwytu, zwłaszcza gdy na wybiegu pojawiali najmłodsi w wymyślnych, wielobarwnych kreacjach. Nie zabrakło także aplauzu przy pokazach w wykonaniu szóstoklasistów, którzy zaprezentowali wiosnę w nieco elegantszej wersji.

Na zakończenie pokazu pani Dyrektor pogratulowała modelkom i modelom pomysłowości i talentu oraz nagrodziła wszystkich drobnymi upominkami.

Uczniowie Trójki powitali wiosnę. Teraz czekają na ciepło i słońce.

Oprac. i foto Emilia Bilecka

 
 

 
Galeria zdjęć:
2017 III 21 - pierwszy dzień wiosny w SP3 / Fot. E. Bilecka 2017 III 21 - pierwszy dzień wiosny w SP3 / Fot. E. Bilecka 2017 III 21 - pierwszy dzień wiosny w SP3 / Fot. E. Bilecka 
2017 III 21 - pierwszy dzień wiosny w SP3 / Fot. E. Bilecka 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Laboratoria Przyszłości
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.