Szkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w ZambrowieSzkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie


 
 

Wszystkich nauczycieli, którzy utworzyli grupy na zajęcia pozalekcyjne i ustalili termin zajęć - proszę o przekazywanie tych informacji (nauczyciel prowadzący, nazwa zajęć, adresaci, ilość godzin tygodniowo, dzień i godziny) do administratora szkolnej strony - Grzegorza Zawistowskiego.


HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH 2018/2019:
Nauczyciel Prowadzący
Nazwa zajęć
Klasy
Tygodniowa liczba godzin
Termin zajęć (dzień, godziny)
 
Marta Jasionowska
koło polonistyczne
VIB, VIIA
1
piątek
13.50-14.35
Emilia Bilecka
koło polonistyczne
VIIIA
1
wtorek
15.30-16.15
Izabela Rytelewska
koło czytelnicze
II
1
poniedziałek
13.50-14.35
Dorota Mocarska
zajęcia czytelnicze
IIIA
1
środa
12.50-13.45
Iwona Brzozowska
koło czytelnicze
II-III
1
poniedziałek
14.45-15.30
Jolanta Kobielska
koło czytelnicze
II-III
1
środa
14.00-14.45
Katarzyna Powichrowska
Dyskusyjny Klub Książki
VII-VIII
1
wtorek
15.40-16.25
Iwona Brzozowska
koło redakcyjne
VII-VIII
1
środa
15.40-16.25
Bożena Wiśniewska
koło j. angielskiego
III
1
piątek
8.00-8.45
Bożena Wiśniewska
koło j. angielskiego
V
1
piątek
12.55-13.40
Marta Orłowska
koło j. angielskiego
VA
1
czwartek
14.45-15.30
Włodzimierz Marciniak
koło j. angielskiego
VA
1
poniedziałek
13.50-14.35
Włodzimierz Marciniak
koło j. angielskiego
VIB
1
czwartek
14.45-15.30
Bożena Wiśniewska
koło j. angielskiego
VIII
1
poniedziałek
13.50-14.35
Małgorzata Pawelec-Kacprzak
koło j. niemieckiego
V, VI, VIII
1
wtorek
14.45-15.30-16
Andrzej Konopka
koło historyczne
VII-VIII
2
poniedziałek
13.50-14.35
poniedziałek
15.40-16.25
Idalia Stokowska
koło matematyczne
IIB
1
środa
8.00-8.45
Regina Marciniak
koło matematyczne
I
1
środa
13.50-14.45-15
Jadwiga Krajewska
koło matematyczne
IVA,B
1
piątek
14.45-15.30
Joanna Sawicka-Dzieniszewska
koło matematyczne
VIII
1
środa
8.00-8.45
Katarzyna Kulesza
koło biologiczne
VA,B,C
1
wtorek
14.45-15.30
Katarzyna Kulesza
koło biologiczne
VIIIB
1
wtorek
15.40-16.25
Katarzyna Kulesza
koło biologiczne
VIIIA
1
czwartek
8.00-8.45
Jolanta Dmochowska
koło geograficzne
IIIA
1
poniedziałek
13.50-14.35
Izabela Rytelewska
koło prozdrowotne
II
1
wtorek
12.55-13.40
Ewa Tomżyńska
koło chemiczne
VIII
1
piątek
13.50-14.35
Grzegorz Zawistowski
koło komputerowe
IV-V
1
poniedziałek
15.30-16.15
Grzegorz Zawistowski
koło komputerowe
VIII
1
poniedziałek
16.15-17.00
Grzegorz Zawistowski
koło komputerowe
VI-VII
1
środa 15.30-16.15
Anna Bujko
przygotowanie do zdawania na kartę rowerową
V-VII
1
poniedziałek
16.30-17.15
Agnieszka Ogórkowska
koło plastyczne
I-II
1
środa
12.55-13.40
Agnieszka Ogórkowska
koło plastyczne
III
1
czwartek
12.55-13.40
Paulina Reinke
rytmika
I-III
1
czwartek
12.55-13.40
Anna Bujko
quilling
V
1
środa
15.30-16.15
Jolanta Jasińska
koło origami
II
1
wtorek
12.55-13.40
Jolanta Jasińska
koło origami
IV
1
wtorek
13.50-14.35
Jolanta Kobielska
koło krawieckie
II-IV
1
poniedziałek
13.00-13.45
Joanna Saniewska
zajęcia pożarnicze
V, VIII
2
wtorek
13.50-14.35
piątek
14.45-15.30
Katarzyna Powichrowska
33 Zambrowska Drużyna Harcerska
IV
1
czwartek
14.45-15.30
ks. Mateusz Cymek
koło religijne
IIIA
1
piątek
13.50-14.35
Dorota Świerżewska
Młody Chrześcijanin
VII-VIII
1
piątek
15.40-16.25
 
Regina Marciniak
zespół wyrównawczy
IA
2
środa
8.00-8.45
Paulina Reinke
zespół wyrównawczy
II
2
wtorek
8.00-8.45
piątek
12.55-13.40
Idalia Stokowska
zespół wyrównawczy
IIB
2
czwartek
11.50-12.35
piątek
8.00-8.45
Dorota Mocarska
zespół wyrównawczy
IIIA
2
wtorek
12.55-13.40
piątek
13.50-14.35
Emilia Bilecka
zajęcia wyrównawcze j.polski
IVC
1
wtorek
8.00-8.45
Marta Jasionowska
zajęcia wyrównawcze j.polski
IVA, VC
1
czwartek
8.00-8.45
Emilia Bilecka
zajęcia wyrównawcze j.polski
VB
1
czwartek
13.50-14.35
Emilia Bilecka
zajęcia wyrównawcze j.polski
VIA, VIIB
1
czwartek
14.45-15.30
Marta Jasionowska
zajęcia wyrównawcze j.polski
VIB
1
poniedziałek
12.55-13.40
Marta Jasionowska
zajęcia wyrównawcze j.polski
VIIA, VIIIB
1
środa
14.45-15.30
Bożena Wiśniewska
zajęcia wyrównawcze j.angielski
VII
1
poniedziałek
14.35-15.20
Jadwiga Krajewska
zajęcia wyrównawcze matematyka
IVA,B
1
czwartek
14.45-15.30
Jadwiga Krajewska
zajęcia wyrównawcze matematyka
VC
1
czwartek
13.50-14.35
Barbara Gumowska
zajęcia wyrównawcze matematyka
VA
1
środa
8.00-8.45
Barbara Gumowska
zajęcia wyrównawcze matematyka
IVC,B
1
środa
13.50-14.35
Barbara Gumowska
zajęcia wyrównawcze matematyka
VIA
1
czwartek
14.45-15.30
Barbara Gumowska
zajęcia wyrównawcze matematyka
VIIB
1
piąetk
14.45-15.30
Joanna Sawicka-Dzieniszewska
zajęcia wyrównawcze matematyka
VI-VIII
2
poniedziałek
13.50-15.30
Hanna Pruszkowska
zajęcia wspomagające
Vc
2
czwartek
8.55-9.40
12.55-13.40
Dorota Świerżewska
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
Vc
1
poniedziałek
14.35-15.30
 
 
 
Wszyscy nauczyciele, w przypadku zmian planu zajęć pozalekcyjnych, proszeni są o przekazanie informacji o zmianach do G. Zawistowskiego na bieżąco w ciągu roku szkolnego.
 
 
 
« wstecz
 
herb Rzeczypospolitej Polskiej
 
Moje Miasto Zambrów Mój Powiat Zambrowski Moje Województwo Podlaskie
 
Zambrowski Portal Internetowy - www.zambrow.org - sponsor naszego serwera WWW
 
Blog sieć 11 - Cyfrowa Szkoła
 
Wesoła Szkoła
 
Dziecko w Sieci
 
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
 
Centralna Komisja Egzaminacyjna
 
Kuratorium Oświaty w Białymstoku
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 
Moje Boisko - Orlik 2012
 

 
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży
 
Centrum Edukacji Nauczycieli
 
Biuletyn Informacji Publicznej
© Projekt, wykonanie i aktualizacja: Grzegorz Zawistowski, 1998-2014 r.